Bebek

ebebek’ten bebek gelişimine sağlıklı atıştırmalık desteği

Anne ve bebek ürünlerinde bebeveynlerin ilk adresi olan ebebek, yüksek lif, kalsiyum ve D vitamini içeren Hammm Hurma Topları

Anne ve bebek ürünlerinde bebeveynlerin ilk adresi olan ebebek, yüksek lif, kalsiyum ve D vitamini içeren Hammm Hurma Topları ile çocukların sağlıklı gelişimini destekliyor.

Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünlerle bebeveynlerin hayatını kolaylaştırırken bebeklerin gelişimi için de çeşitli gıdalara raflarında yer veren ebebek, Hammm Hurma Topları ile günlük beslenmede yer verilebilecek bir alternatif sunuyor. 12. aydan itibaren çocukların günlük beslenmesinde sağlıklı ürünler önem taşırken; koruyucu, katkı maddesi, glüten, ilave şeker, trans yağ içermeyen hurma toplarını bebeveynler çocuklarına güvenle verebiliyor.

ebebek’ten güvenle tüketilebilen çözümler

Bebeklerin 1 yaş dönemi beslenme alışkanlıkları kazanmaları açısından önem taşıyor. Küçük yaşlarda sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak ilerleyen yaşlar için önem taşırken, ebebek sunduğu kaliteli ürünler ile bebeklerin gelişimini destekliyor. ebebek, kalsiyum ve vitamin D içeren Hammm Hurma Topları’nı 12. aydan itibaren çocukların günlük beslenmesinde yer verilebilecek sağlıklı bir alternatif olarak sunuyor. Yüksek lif içeren hurma topları aynı zamanda içeriğinde bulunan kalsiyum ile hem kemiklerin korunmasını sağlıyor hem de sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor. D vitamini içeren yapısıyla çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimini destekleyen hurma topları bağışıklık sisteminin işlevini doğru yerine getirmesine   de katkıda bulunuyor. ebebek’in Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 erişilebilen online mağazası ile 65 ilde hizmet sunan 240 fiziksel mağazasında satışa sunulan Hammm Hurma Topları; hurma, fındık ezmesi ( yüzde 14), fındık ( yüzde 10), kakao, nohut unu, kalsiyum karbonat ve kolekalsiferol (vitamin D) içeriyor.

About Author

admin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir